Naujienos

Satyrikas Rimantas Petras Klusas pristato savo tylaus laisvalaikio skaitinius.

Poetė Egidija Šeputytė kviečia susipažinti su Jungo ir jungistų literatūra.

Eglė Perednytė ir Gasparas Aleksa rekomenduoja dvasingumą ugdančias knygas, o Gasparas taip pat domisi ir kitų šalių kultūromis bei užsimena apie savo būsimą romaną.

Vertėja Aida Krilavičienė dalinasi puikiais užsienio romanų apie kūrybinės krizės kamuojamus rašytojus vertimais, o poetas Vladas Vaitkevičius skaito naujas lietuviškas knygas ir prisimena užsienio autorių klasiką.

http://kauno.rasytojai.lt/lt/naujienos/Ka_skaito_Kauno_rasytojai_IV_pic

Jurgis Gimberis prisimena vaikų ir suaugusiųjų mylima klasika tapusias knygas, o į lietuvių literatūros istoriją įnikusi Violeta Šoblinskaitė Aleksa suranda laiko ir intriguojantiems užsienio autorių romanams.

Markas Zingeris rekomenduoja romanus anglų kalba, o Stanislovas Abromavičius siūlo skaitinius neabejingiems Lietuvos istorijos skauduliams.

Įdomias knygas rekomenduoja įvairiems žanrams neabejingos rašytojos Tautvyda Marcinkevičiūtė ir Nijolė Raižytė.

Savo skaitymo atradimais dalijasi rašytojai Ona Jautakė ir Vidmantas Kiaušas-Elmiškis.

Skaitymo metams įsibėgėjant apie įdomiausias neseniai perskaitytas arba tebesklaidomas knygas pasakoja rašytojai Aldona Ruseckaitė ir Tomas Kavaliauskas.

2017 m. liepos 11 d. už istorinę pilietiškumo ir patriotizmo sklaidą Gediminas Jankus apdovanotas Geležinio Vilko kryžiumi.

Birželio 20 d. Jonavos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įteikta Grigorijaus Kanovičiaus literatūrinė premija. Pirmoji premija atiteko poetui, rašytojui, eseistui Kęstučiui Navakui už romaną „Vyno kopija“.

Birželio 11 d. Juknėnuose, A. ir M. Miškinių memorialinėje sodyboje vyko A. Miškinio literatūrinės premijos įteikimas. 15-uoju laureatu tapo poetas Viktoras Rudžianskas už poezijos knygą „Juodoji dėžutė“ (Kaunas: Kauko laiptai, 2016).

Senesni pranešimai >>

© 2013. Visos teisės saugomos Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyrius. Tarnybinis įėjimas .