Naujienos

Savo skaitymo atradimais dalijasi rašytojai Ona Jautakė ir Vidmantas Kiaušas-Elmiškis.

Skaitymo metams įsibėgėjant apie įdomiausias neseniai perskaitytas arba tebesklaidomas knygas pasakoja rašytojai Aldona Ruseckaitė ir Tomas Kavaliauskas.

2017 m. liepos 11 d. už istorinę pilietiškumo ir patriotizmo sklaidą Gediminas Jankus apdovanotas Geležinio Vilko kryžiumi.

Birželio 20 d. Jonavos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įteikta Grigorijaus Kanovičiaus literatūrinė premija. Pirmoji premija atiteko poetui, rašytojui, eseistui Kęstučiui Navakui už romaną „Vyno kopija“.

Birželio 11 d. Juknėnuose, A. ir M. Miškinių memorialinėje sodyboje vyko A. Miškinio literatūrinės premijos įteikimas. 15-uoju laureatu tapo poetas Viktoras Rudžianskas už poezijos knygą „Juodoji dėžutė“ (Kaunas: Kauko laiptai, 2016).

Kaip įprasta, tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris 2017“ metu šventės bičiuliai poetus džiugino premijomis ir prizais.

Dalinamės fotoreportažais iš tarptautinio poezijos festivalio Poezijos pavasaris-2017 antrosios savaitės renginių Kaune.

Dalinamės fotoreportažais iš tarptautinio poezijos festivalio Poezijos pavasaris-2017 pirmosios savaitės renginių Kaune.

Gegužės mėnesiui įpusėjus Kaune 53-ąjį kartą pakviesime į tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris 2017“ renginius.

Balandžio 25 d. kauniečiai rašytojai poetui Robertui Keturakiui įteikė Vieno lito premiją už formos ir turinio vienovę bei šviesų žvilgsnį į pasaulį eilėraščių rinkinyje „Nakties baltieji debesys“ (Kaunas: Pasaulio lietuvių kultūros, mokslo ir švietimo centras, 2016).

2017 m. balandžio 7 d., sukaktuvinio kūrybos vakaro Maironio namuose metu rašytojui, istorikui Rimantui Marčėnui įteiktas Kauno miesto burmistro Jono Vileišio pasidabruotas medalis.

Tarp menininkų, kuriems pagal parengtą projektą planuojama skirti Kauno kultūros premijas – poetas Robertas Keturakis. Rašytoją siūloma apdovanoti už ypatingą indėlį į Kauno literatūrinį gyvenimą ir pilietišką aktyvumą.

Senesni pranešimai >>

© 2013. Visos teisės saugomos Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyrius. Tarnybinis įėjimas .